מגמת מנהל וכלכלה

המקצוע מנהל וכלכלה פותח בפני הלומד צוהר להבנת תחום מרתק הנשען על תחומי דעת מגוונים ובהם: סוציולוגיה, פסיכולוגיה, כלכלה ופוליטיקה.

אחת המטרות העיקריות של מגמה זו היא להכין את בוגריה לתפקוד מיטבי בעולם האקדמיה ובעולם התעסוקה העתידי ולהקנות להם אוריינות כלכלית תוך חשיפה ליסודות ולעקרונות כלכליים ומימוניים.

הלימודים במגמה הם בהיקף של 5 יח"ל ונושאי הלימוד העיקריים במגמה הם ארגון, מנהיגות, תהליכי קבלת החלטות, שינויים ארגוניים, אתיקה, כלכלה, מימון וניתוח כדאיות, יזמות ויחסי ציבור.

תלמידי הכיתה הטכנולוגית ילמדו 3 יח"ל נוספות במקצוע משאבי אנוש ויזכו לקבל תעודה טכנולוגית ממשרד החינוך, בנוסף לתעודת בגרות מלאה.

דבר המנהלות

שימרית שי

מנהלת המקיף

ענת חזן

מנהלת חט"ב 

שלום לכם,

את שש השנים הקרובות אתם עתידים לעבור במקיף שז"ר

הבחירה בשז"ר היא בחירה במקום שהוא בית

מקיף שז"ר הינו מקיף ותיק אשר  ממוקם בלב ליבה של בת-ים.  

מבנה חטיבת הביניים ומבנה התיכון מופרדים בשתי כתובות שונות על מנת לשמור על תחושת מוגנות גבוהה, אינטימיות וסביבה מתאימה לכל גיל.  

אנחנו במקיף שז"ר נלווה אתכם בתהליכי ההתבגרות שלכם מכיתה ז' ועד כיתה י"ב, נעצים את הכישורים הייחודים שיש בכל אחד ואחת מכם ניתן לכם מקום בטוח בו תוכלו להתפתח, לעצב את דמותכם, לחלום, ולתכנן את העתיד שלכם.  

במקיף שז"ר תזכו להכיר מורים בעלי לב רחב ואוזן קשבת, מורים מקצועיים, יצירתיים ומרתקים שיעניקו לכם חווית לימודים בלתי נשכחת. 

בשז"ר תזכו ליהנות מחיי חברה עשירים ומשיתוף פעולה עם תנועות הנוער בעיר. 

לצד השאיפה למצוינות בכל התחומים, נדאג גם להתגבר על אתגרי התקופה ולצמצם פערי לימוד.  

אצלנו תזכו ליחס אישי, לזמינות גבוהה של כל הצוות, לתמיכה גם בבית הספר וגם מחוצה לו. 

האתר המחודש של מקיף שז"ר הוא ביטוי לתהליכי חדשנות נרחבים שמתרחשים בבית ספרנו בסיוע של עיריית בת-ים, משרד החינוך ועמותת תובנות בחינוך. התחדשות במרחבי לימוד, חדשנות במגמות הלימוד, הרחבת הבחירה עבור התלמידים וחדשנות דיגטלית 

יחד נצעד לתעודת בגרות מלאה, איכותית ערכית וחברתית.  

יהיו לנו רגעים שמחים, מהנים, מאתגרים ושונים מכל מקום אחר.  

אנו מזמינות אתכם להיות חלק מהמשפחה שלנו-משפחת שז"ר

שימרית שי, מנהלת המקיף

ענת חזן, מנהלת חט"ב