התיאטרון הלאומי מגיע לבת-ים

כבר משעות הבוקר הגיעו שחקני התיאטרון, טל מוסרי ושירן הוברמן, למפגש עם תלמידי מגמת התיאטרון בתיכון שז״ר ועם בני הגיל השלישי במועדוני גיל הזהב בעיר. בערב התכנסו כולם יחד עם הציבור הרחב בבת ים וצפו בהצגה "זאקופנה שלי״ בכיכובה של הגברת הראשונה של התיאטרון הישראלי, השחקנית ליא קניג.

ראשת המחלקה לעברית ולתרבות בהסתדרות הציונית העולמית, יפעת עובדיה לוסקי סיפרה על היוזמה: "המטרה של היום הזה היא להביא את התרבות עד הבית. "תרבות לישראל", חברת הבת של ההסתדרות הציונית העולמית, אינה רק שם של חברה או סיסמה.  אנו מביאים את התרבות באופן מעשי לצעירים ולגיל הזהב כאחד ולכל רחבי הארץ  וחושפים כמה שיותר קהלים לתרבות הישראלית המפוארת שהצלחנו ליצור כאן מראשית ימיה של מדינת ישראל.  היום תושבי העיר בת ים נהנים מיום שלם שכולו תרבות״.

ראש העיר בת-ים,  צביקה ברוט, בירך על המהלך ואמר: בת-ים שמה לה בראש סדר העדיפויות את התרבות והיום הזה הוא תוצר של הפעילות הנרחבת. אנו שמחים מאוד לארח את התיאטרון הלאומי כאן אצלנו בעיר, בשיתוף פעולה ייחודי של המחלקה לעברית ותרבות בהסתדרות הציונית. יום שכולו מוקדש לתרבות, החל מבני הנוער בעיר עד לבני הגיל השלישי.״

קישור לכתבה

דבר המנהלות

שימרית שי

מנהלת המקיף

ענת חזן

מנהלת חט"ב 

שלום לכם,

את שש השנים הקרובות אתם עתידים לעבור במקיף שז"ר

הבחירה בשז"ר היא בחירה במקום שהוא בית

מקיף שז"ר הינו מקיף ותיק אשר  ממוקם בלב ליבה של בת-ים.  

מבנה חטיבת הביניים ומבנה התיכון מופרדים בשתי כתובות שונות על מנת לשמור על תחושת מוגנות גבוהה, אינטימיות וסביבה מתאימה לכל גיל.  

אנחנו במקיף שז"ר נלווה אתכם בתהליכי ההתבגרות שלכם מכיתה ז' ועד כיתה י"ב, נעצים את הכישורים הייחודים שיש בכל אחד ואחת מכם ניתן לכם מקום בטוח בו תוכלו להתפתח, לעצב את דמותכם, לחלום, ולתכנן את העתיד שלכם.  

במקיף שז"ר תזכו להכיר מורים בעלי לב רחב ואוזן קשבת, מורים מקצועיים, יצירתיים ומרתקים שיעניקו לכם חווית לימודים בלתי נשכחת. 

בשז"ר תזכו ליהנות מחיי חברה עשירים ומשיתוף פעולה עם תנועות הנוער בעיר. 

לצד השאיפה למצוינות בכל התחומים, נדאג גם להתגבר על אתגרי התקופה ולצמצם פערי לימוד.  

אצלנו תזכו ליחס אישי, לזמינות גבוהה של כל הצוות, לתמיכה גם בבית הספר וגם מחוצה לו. 

האתר המחודש של מקיף שז"ר הוא ביטוי לתהליכי חדשנות נרחבים שמתרחשים בבית ספרנו בסיוע של עיריית בת-ים, משרד החינוך ועמותת תובנות בחינוך. התחדשות במרחבי לימוד, חדשנות במגמות הלימוד, הרחבת הבחירה עבור התלמידים וחדשנות דיגטלית 

יחד נצעד לתעודת בגרות מלאה, איכותית ערכית וחברתית.  

יהיו לנו רגעים שמחים, מהנים, מאתגרים ושונים מכל מקום אחר.  

אנו מזמינות אתכם להיות חלק מהמשפחה שלנו-משפחת שז"ר

שימרית שי, מנהלת המקיף

ענת חזן, מנהלת חט"ב